CUDDLER – Leather Coating

CUDDLER Leather Coating to produkt, który utuli i zabezpieczy skórę w twoim samochodzie. Po jego nałożeniu na powierzchni pozostaje hydrofobowa warstwa, która chroni przed wnikaniem wody i przyleganiem brudu.

Dostępne pojemności:

  • 200ml
  • 500ml

CUDDLER – Leather Coating

CUDDLER Leather Coating to produkt, który utuli i zabezpieczy skórę w twoim samochodzie. Po jego nałożeniu na powierzchni pozostaje hydrofobowa warstwa, która chroni przed wnikaniem wody i przyleganiem brudu. CUDDLER Leather Coating, to powłoka, która zapewnia optymalną ochronę, jednocześnie pozwalając skórze oddychać i zachować jej naturalną wentylację.

Nasz CUDDLER Leather Coating tworzy na aplikowanej powierzchni trwałą barierę, która nie tylko chroni skórę, ale także ułatwia jej utrzymanie w czystości. Dzięki temu produktowi, materiał jest nie tylko bardziej odporny na przyleganie brudu, ale jego czyszczenie staje się łatwiejsze i efektywniejsze.

Chcąc użyć CUDDLER Leather Coating należy najpierw wyczyścić skórę za pomocą SOFTIE Leather Cleaner Soft lub HARDY Leather Cleaner Hard, aby przygotować ją do skutecznego zabezpieczenia. Wyczyść powierzchnię. Następnie nałóż CUDDLER Leather Coating na aplikator lub szmatkę z mikrofibry i równomiernie rozprowadź produkt na skórze. Pozostaw powłokę do wyschnięcia. Po upływie 15 minut zbierz ewentualny nadmiar produktu miękką mikrofibrą. Ciesz się odświeżoną i zabezpieczoną skórą w Twoim samochodzie!

Zapewnij skórze w Twoim samochodzie najlepszą opiekę i utul ją za pomocą naszego CUDDLER Leather Coating! To idealna powłoka, która zapewnia długotrwałą ochronę i ułatwia utrzymanie skóry w czystości.

Sposób użycia:

  1. Wyczyść skórę za pomocą SOFTIE Leather Cleaner Soft lub HARDY Leather Cleaner Hard.
  2. Nanieś CUDDLER Leather Coating na aplikator lub szmatkę z mikrofibry.
  3. Równomiernie rozprowadź produkt na skórze.
  4. Pozostaw do wyschnięcia. Po upływie 15 minut zbierz ewentualny nadmiar produktu miękką mikrofibrą.

Instrukcja Video:

Capacity

200ml, 500ml

Kod Produktu

IP-001-1, IP-001-2

Kod Kreskowy

5905858700186, 5905858700001